Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnoludki

Jak co roku w naszym przedszkolu gościliśmy Babcie i Dziadków z okazji ich Święta. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć niezwykły występ swoich wnucząt z grupy Krasnoludki.Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze,zaprezentowały się również w tańcu
"Babuszki" oraz grze na instrumentach muzycznych. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności oraz wkład pracy włożony w przygotowanie uroczystości. Nie zabrakło wielu wzruszeń, nie jednej babci i dziadkowi zakręciła się w oku łezka.Na koniec wszystkie dzieci wręczały swoich Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie.Na pewno to spotkanie długo pozostanie w naszej pamięci.
Relacja 2018-02-25, 17:12 | autor: Anna Bielaś